להרגיש, לגעת, לחוות- זה תנועטף הפקות

תנועטף, הפעלת הורים וילדים לכל הגילאים, בהתאמה אישית.
בניהולה של קרינה פלמן, נולד מתוך רצון ליצור אלטרנטיבה מהנה ובריאה, בכל תחום הפעלות, חוגים והתפתחות הילד. לאורך שנות פועלו, משנת 2000 ועד היום, הצליח תנועטף להתפתח ולגדול, תוך דגש על תשומת לב אישית והעמדת הילד במרכז.
"התפתחות ולמידה מתמדת, לצד אהבה אמיתית לילדים ולתנועה, הם סוד הקסם שהופך את תנועטף למה שהוא כיום, בעבור מאות ילדים, הורים ומוסדות חינוך. " (ק. פ)

תנועטף, חוויה של תנועה לילדים ולהורים בגיל הרך, מציע מגוון רחב של פעילויות תנועה לילדים, במסגרות פרטיות בקבוצות או באופן פרטני, כולל הפעלות בגנים, בי"ס ובאירועים, לצד סדנאות ליווי התפתחותי ואבחונים וטיפולים פרטניים מלידה ועד נוער.
תנועטף, בהנהלת קרינה פלמן, בוגרת חינוך גופני לגיל הרך בוינגייט וקורס הנחיית קבוצות הורים לפעוטות. מיומן בעבודה עם ילדים, בגובה העיניים ותוך התאמת הפעילות לצרכים של הילד ושל המקום.
לאורך השנים דואגת קרינה להתעדכן ולהתפתח בכל הנוגע לשיטות טיפול ואבחון לגיל הרך. בניהם קורס אבחון וקורס טיפול בלקויות התפתחות, תפקוד ולמידה בשיטת ורדי ומגוון רחב של סדנאות ליווי התפתחותי ושיטות עבודה שונות.

"כאשת מקצוע אני דואגת להיות תמיד עם האצבע על הדופק בכל הנוגע לחידושים והתפתחויות בתחום הגיל הרך."

"היכולת לשלב בין כמה שיטות עבודה, תוך לקיחת התובנות והכלים המתאימים לי, ממגוון אנשי מקצוע מובילים בתחום, עם הניסיון, האהבה והראייה שלי עצמי, הם שהולידו דרך ייחודית, הדרך של תנועטף."

תנועטף, עולם של תנועה וטף

מגוון רחב של פעילויות וחוגים המושתתים על תנועה והפעלת הגוף. חלק מהפעילויות נעשות בשיתוף עם ההורים, חלק מיועדים לילדים בלבד.

בתנועטף כל אחד יכול למצוא את מקומו ולחזק את הביטחון העצמי, את האינטראקציה החברתית ואת הגוף, באמצעות הנאה ומשחק.
מגוון פעילויות ספורט והנאה לימי הולדת, אירועים פרטיים.

מבקשים יום הולדת באווירה ספורטיבית? צריכים אלטרנטיבה מהנה לילדים בברית? תנועטף ידאג לחוויה בלתי נשכחת. עם הרבה מרץ.

סדנאות ליווי התפתחותי מלידה עד גיל 6 חד', בקבוצות או באופן פרטני. דגש על מודעות ושכלול יכולות מוטוריות, לצד הנאה והתפתחות קוגניטיבית. יצירת גירויים באמצעות משחק ותנועה. אבחונים וטיפולים פרטניים בשיטת וורדי, מלידה ובכלל, כולל טיפול בקשיי קשב וריכוז, היפראקטיביות ועוד, במטרה לאפשר לכל ילד או אדם, לממש את הפוטנציאל הגלום בו, בדרך של הבנה, הנאה וחיזוק מיומנויות.

הפעלות גיבוש, ימי כיף, חגים, קייטנות. הפעלות ספורטיביות מותאמות לחגי ישראל, לגני ילדים, בתי ספר וחברות שונות, הפעלות גיבוש, כולל הפעלות מיוחדות הורים וילדים. כמו הפעלת תחילת או סיום שנה. הפעלת קייטנות ספורט לכל הגילאים, ימי כיף לילדי עובדים ועוד ועוד…

תנועטף פועל תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות, עם דגש מרבי על בטיחות.

"כאדם שעובד באופן קבוע עם ילדים, הורים ואנשי חינוך, אני רואה בילדינו אוצר שיש לטפח אותו. עבורי ילד הוא עולם ומלואו ולי יש את הזכות להכיר אותו ולתת לו טיפה מעצמי. "

תנועטף הפקות – חגיגה לכל גיל